cca 1930 Merre menjek? Budai hegyek, Stoits György, Dóczi Sándor litográfia, Bp., apró szakadásokkal, lap jobb alsó sarkában a térképet nem érintő kisebb hiánnyal, apró foltokkal, hajtásnyomokkal, 34x23 cm
1882 Plan de Constantinople, avec ses faubourgs, le port et une partie de Bosphore. 1 : 15.000, Levé et dessiné C. Stolpe / map of Constantinople / Konstantinápoly térképe, vászonra kasírozva, 69x51 cm
1911 A Magyar Szent Korona országainak közigazgatási és közlekedési térképe, rajzolta: Homolka József, 1 : 1.300.000, Bp., Eggenberger (Kellner és Mohrlüder-ny.), szakadásokkal, sérült, ragasztott, 85x63 cm
1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: "Sztálinváros." Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.