Gorka Lívia (1925 - 2011) Díszváza. Korongozott és kézzel formázott samottos kerámia. Oldalukon csavart mintázatú, többrétegű, fekete, kék és fehér mázakkal festett és visszakarcolt technikával díszített vázatest. Vízkőmaradványok. Alján jelzett: festett Gorka Lívia. m: 26cm
Gorka Lívia (1925 - 2011): Díszváza.
Korongozott kerámia. Fekete alapon írókázott, ill. Türkiz és fehér mázakkal festett ábrázolás. Alsó peremén apró csorbák. Alján jelzett: Gorka Lívia. m: 21:cm
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kaspó. Türkiz, sárga és fekete mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, belseje vízkőnyomokkal. Jelzett: GL. m: 13 cm, d: 19 cm.
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Felületén fehér színű, lefolyó (ún. coulé) alapmázon színes mázakkal festett stilizált emberalak díszítmények. Restaurált. Jelzett: fekete mázzal Gl Hungary. 1960 körül. m: 21,5cm