Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális has... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Hutschenreuter-etkeszlet-6-szemelyes-Matricas-jelzett-minimalis-hasznalati-kopassal~II2380949
2380949
11273
402
34000
Kikiáltási ár:
34 000 Ft 90,19 EUR , 97,14 USD
Leírás: Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással.
: pelikán_kristóf