Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 246
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2440768
10505
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
El Kazovszkij nyomán: Kutya. Olaj, farost. 80x60 cm 2445174
10506
403
El Kazovszkij jelzéssel: Táj, olaj, farost, keretben. 50x40 cm 2444278
10507
403
KB (?) monogramm jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, falemez. Bal alsó sarkában sérült, vetemedéssel. 45x63 cm 2440759
10508
403
Kékkövi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben, 27,5x27,5 cm. 2476908
10509
403
Kerekes 1941 jelzéssel: Cinka Panna. Olaj, vászon. 40x60cm, kopott, sérült fakeretben. 2421630
10510
403
KJ jelzéssel: Pipacsok. Ólomüveg. Kézel festett. Keretben. 40x21 cm, 2442663
10511
403
15000
KL jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 50×50 cm 2456418
10512
403
Kmetty jelzéssel: Nagybányai látkép olaj, farost 96x93cm 2481136
10513
403
Kmetty jelzéssel: Salátamosók. Vegyestechnika, papír. 26x38cm, üvegezett keretben. 2456442
10514
403
Kmetty jelzéssel: Balaton olaj, farost 50x70cm 2483524
10515
403
19000
Kondor jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, farost. Sérült fa keretben. 68x47 cm 2481414
10516
403
Korda (?) jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft