Angyal Júlia (1941-): Szent István. Vegyes technika, fa, jelzett. 152×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on wood. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!
Babocsay Lajos (1933-2004): Hommage a Ady. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap alja kissé sérült és foltos. 65,5×50 cm / Lajos Babocsay (1933-2004): Hommage a Ady. Serigraphy on paper. Signed. Numbered (39/100). Lower part of the sheet spotty and a bit damaged. 65,5×50 cm
Ballagó Imre (1915-1997): Orgonák. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fa keretben. 50×60 cm