Szontágh Tibor (1873-1930): Faluvége. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szontagh-Tibor-1873-1930-Faluvege-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-fa-keretben-17C39735-cm~II2463904
2463904
10352
403
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,57 EUR , 20,00 USD
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Faluvége. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 17×35 cm
: pelikán_kristóf