7 db Méhner ponyvafüzet: 150., 155., 173., 176., 180., 184., 185. sz. (A váradi bellér, Csupa víg nóta, A bölcsőtől a sírig, stb.) Bp., Méhner Vilmos. Kissé sérült papírkötés, az egyik füzet szétvált.