1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Karinthy Frigyes, Emőd Tamás: A vándor katona. Modern Könyvtár 439-440. sz. Bp., [1915], Athenaeum. 34 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bejegyzéssel.