Nehézipari Műszaki Egyetem 2 db füzete: A mi nótáink. Szerk.: Alvári Ferenc. + A balek tudnivalói. Szerk.: Dr. Szilas A. Pál. Miskolc, 1980, Bányamérnöki Kar Hagyományápolási Bizottsága. 108+109 p. Kiadói papírkötés.
Gyukics G. Gábor: Last Smile. (Utolsó mosoly). Bp./New York, 1999, Fekete Sas/Cross-Cultural Communications. Hal Sirowitz előszavával, D. Nagy Szilvia (1956- ) keramikus fotóival. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány, ajándékozási sorokkal és dátumozással.
Pákh Albert humoros életképei. Kiadta a Kisfaludy-Társaság. Pest, 1870, Athenaeum, XIX+301 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, foltos borítóval és lapokkal, dohos.
Reclus, Élisée: Az anarkia. A brüsszeli szabadkőműves nagypáholyban fölolvasta: Elisée Reclus. Bp., [1919], Budapesti Anarkista Csoport. 32 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, hiányos borítóval, viseltes állapotban, néhány lapon részben szöveget is érintő hiánnyal. A borítón a Budapesti Anarchista Csoport pecsétjével.
f. Bakó Sándor J.: Üzen az őszi szél... Bp., [1939], Róna Ferenc nyomdai műintézete. 143 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott, foltos borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel, az 1-30. oldal kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
A legendás Honvéd Együttes igaz története három fejezetben, személyes vallomásokkal, hiteles dokumentumokkal és böngésznivaló adattárral. 1949-1999. Szerk.: Mészöly Gábor. H.n., 1999, Honvéd Együttes. 147 p. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Gyarmathi Sámuel: Affinitas. A magyar nyelv grammatikailag bizonyított rokonsága a finn eredetű nyelvekkel. Bibliotheca Regulyana 3. Reprint kiadás. Bp., 1999, Tinta Könyvkiadó. 428+3 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p. 23 t. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopott borítóval.