Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Cseregezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
Boros Zsuzsanna: A Madách Színház Pünkösti Andor igazgatása idején. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 1500 példányban megjelent. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.
Bródy Sándor: Az automobil és egyéb elbeszélések. Magyar Könyvtár 469. Bp.,[1906],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 78+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.