Vegyes Magyar Könyvtár könyvtétel, 6 db. Szerk.: Radó Antal. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, szakadozott, levált borítókkal, megviselt állapotban. Ambrus Zoltán: Kevélyek és lealázottak. Hét elbeszélés. + Kóbor Tamás: Elbeszélések. + Szőllősi Zsigmond: Hihetetlen történetek. + Porzó (Ágai Adolf): A Violka Vera s egyéb elbeszélések. + Szini Gyula: Trilibi és egyéb történetek. + Mikszáth Kálmán: Két elbeszélés. Homályos ügy. A táborszernagy halála.
Hetes lexikon. Összeáll.: Kicsi Sándor András - Magyar László András. Bp, 2002, Enciklopédia Kiadó. Első magyarországi kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére. Napjaink haza fias költői terméséből közrebocsájtja a Magyar Nemzeti Szövetség, 46+2 p. Kiadói papírkötés.
Arany János: Kisebb költemények. Bp., én., Franklin, 415+2 p.Tizedik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzással.