Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2298889
18545
403
Péterbencze Anikó: Életmód ÉsTradíció 6."Kecele,kacó,zsámboki matyó" A női viseletváltozása Zsámbokon(1900-1990)Budapest,1990,MTA Néprajzi Kutató csoport kiadása.Jó állapotban,papírkötéses. 2301372
18551
403
Tóth Endre: Ujabb Költeményei. Bp., 1855, Számvald Gyula.félvászon-kötés, szakadozott állapotban. 2319931
18557
403
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, első lapja kijár. Gerincétől részben elvált lapokkal. 2321026
18560
403
Haimann György: A könyv műhelyében. Bp., 1979, Szépirodalmi. Egészvászon-kötés, jó állapotban. 2319155
18562
403
Németh László: Széchenyi. Dráma négy felvonásban. Bp., 1946, Misztótfalusi (Németh László Színháza 1.). Papírkötésben. Intézményi bélyegzővel. 2195836
18566
403
Pest-Budai Múzsa. Szerk.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó elülső szennylappal, kissé sérült gerinccel. 1988402
18569
403
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal. 2195853
18571
403
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről. 2195857
18572
403
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versforrások második gyűjteménye. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben. 2195810
18573
403
Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel. 2196048
18574
403
Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben. 1959988
18575
403
Bandl Antal: Dolgozatok és töredékek Bandl Antal írói hagyatékából. Bp.,[1939],Pápai Ernő. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft