Zentai László: Rendszerváltó gazda(g)ságunk. Publicisztikai írások. Bp., 2000, Grafit. 255 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Ujj Gyula: A rádiumkirály. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1924, Pallas. 328 p. Szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött papírkötés, kissé viseltes állapotban.
Faragó Ödön: Írásaim és emlékeim. Kassa, 1942, szerzői magánkiadás ("Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet). 168 p + 3 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Sérült kiadói papírkötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, a kiadói papírborító töredékes darabjával.
Magyarázat ókori egyházi írok műveihez. Előadja: Dr. Csekey Sándor. Bp., 1939, Ref. Theol. Kurzustára. 34 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, egy lap kijár.
Karinthy Frigyes, Emőd Tamás: A vándor katona. Modern Könyvtár 439-440. sz. Bp., [1915], Athenaeum. 34 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bejegyzéssel.
Arany János összes balladái, Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt és Vinovich Géza tanulmányai. 1932, Magyar Könyvkiadók s Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
7 db Méhner ponyvafüzet: 150., 155., 173., 176., 180., 184., 185. sz. (A váradi bellér, Csupa víg nóta, A bölcsőtől a sírig, stb.) Bp., Méhner Vilmos. Kissé sérült papírkötés, az egyik füzet szétvált.