Lehel, Franz [Lehel Ferenc]: Fortschreitende Entwicklung. Versuch einer reinen Kunstmorphologie. München, 1929, Delphin-Verlag. 158+XLVIII p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.