8 000 Ft
Id. Görgey István: 1848 és 1849-ből. Élmények és benyomások. Okiratok és ezek magyarázata. Tanulmányok és történelmi kritika. I-III. kötet. Bp.,1885-1888, Franklin, XX+323; XII+698; XII+732+2 p. Korabeli félvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, sérült gerincekkel, a III. kötet gerince javított, pótolt, a I. kötet elején, valamint a 30/31 oldal között és a III: kötet végén a kötés javított, benne foltos lapokkal is, a III. kötet utolsó lapján kis lyuk, néhány kijáró lappal.