8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Vargyas Endre: Magyar szabadságharcz története 1848-1849-ben. Bp.,1879, Méhner Vilmos. Második, bővített kiadás. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.