1948-1951 Nimród Vadászlap. A vadászat, ebtenyésztés, solymászat, céllövészet és fegyvertechnika szaklapjának 2 száma (III. (XXXV. évf.) 4., 9. sz., 1948. máj. 1.,15.)+Magyar Vadász. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének hivatalos lapjainak 43 száma (1948 I. évf. 6-8.,10-12.; 1949. II. évf. 4.,7-20.,22-24.; 1950 1-9.,11-12.;1951 1-8. számok.) Közte egy hiányos, három sérült számmal, néhány szám...
cca 1950-1951 Vadászati füzetek: Hogyan vadásszunk? I. füzet. + Amit a vadászatról tudni kell... IV.-VIII. füzet. Bp.,é.n.,Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 16 p x 6. Kiadói papírkötések, egy borítón kissé szakadt, kissé foltos, a hátsó borítóján firka, kissé foltos.
Széchenyi Zsigmond: Két kecske. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 195+3 p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül 37 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal.
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Erdőmérnöki segédtáblák. Összeáll. és részben szerkesztette: Fekete Zoltán. Sopron, 1926., Rábaközi-ny., 331 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
A hivatásos vadász kézikönyve. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.