Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2473531
12114
403
Flea Market
Figurális lófejekkel díszített fali fém fogas, antikolt, 18x42cm 2473536
12115
403
Flea Market
Kard alakú replika fegyver, antikolt, h: 64cm 2473547
12116
403
Flea Market
Ón söröskorsó, kis kopásnyomokkal, m: 18cm 2469012
12117
403
Flea Market
Oktoberfest üveg, ónfedeles, söröskorsó, kopásnyomokkal, m: 23,5cm, 0,5cl 2476130
12118
403
Flea Market
Szekrényke - mesterremek
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal, 34x20x47cm 2476137
12119
403
Flea Market
Hintólámpa, erősen sérült. h: 55cm. 2476159
12120
403
Flea Market
Parfümös üvegcsék 6db hibátlan,Estée Lauder dobozban, 4-5 cm és Régi, art deco stílusú réz levélbontó és sörnyitó, apró sérülésekkel, kissé kopott díszdobozban, 21x10x3 cm 2476164
12121
403
Flea Market
2 db körmöczbányai fajansz dísz tálka Balaton dekorral. Jelzett. restaurált, kopott d:17 cm 2476174
12122
403
Flea Market
Szabadalmaztatott írástanító készlet. M. L. Braun. Bécs. Eredeti sérült dobozában. cca. 1910. 2476205
12123
403
4800
Flea Market
2 db rajz állvány, (Moiret F. Ödön és Révay) kiadás. Sérült. cca. 36x29 cm 2476207
12124
403
Flea Market
Bőr mappa, tűgobelines berakással, erősen sérült. 32x25 cm 2476326
12125
403
Flea Market
2 db fém fáklya üveg búrával. Hiányos, sérült, h: 41 és 45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft