Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480273
12295
403
Flea Market
Elefántos notesz, használatlan, jó állapotban, 16,5×11 cm 2480279
12296
403
Flea Market
Hőmérő, fa alapon, kis hibákkal, h: 18 cm 2480221
12297
403
Flea Market
Bizsu nyaklánc, jó állapotban 2480266
12298
403
Flea Market
Ezüstszínű bizsu nyakék, jó állapotban, h: 46 cm 2480213
12299
403
Flea Market
6 db virágmintás réz tálka, d: 10 cm 2480282
12300
403
Flea Market
Hímzett ruhás baba, m: 18,5 cm 2480232
12301
403
Flea Market
Virágos szemüvegtok, kopásnyomokkal, h: 16,5 cm 2480705
12302
403
Flea Market
2 pakli magyar pipadohány bontatlan csomag 2485210
12303
403
Flea Market
Rózsafüzér + gyöngyház mintás feszület fa és műanyag 17 cm 2466715
12304
403
Flea Market
Dekoratív Buckingham bizsu szett, feülbevaló pár és nyaklánc, eredeti karton dobozában, újszerű állapotban 2414959
12305
403
Flea Market
WMF kutyáát ábrázoló alpakka pohár. Jelzett, kutyaverseny díja. 9 cm 2478461
12306
403
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft