Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478152
11602
403
40000
Antique
A Leica Leitz trinovid 10x40 látcső eredeti, jelzett, bőr tokkal Jó állapotban. / Pair of Leitz Trinovid 10x40 binoculars with original leather case 2477919
11603
403
80000
Antique
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva. 2485592
11604
403
50000
Antique
Komplett gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 39 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban, hozzá tároló polc 2480792
11605
403
60000
Antique
Német szecessziós nagyméretű lámpa. Sérült, m: 87 cm 2398747
11606
403
30000
Antique
Ékszerdoboz. Áttört virágmintás réz, elefántcsontra festett jelenettel. XIX. sz. eleje. 10x7,5x4,5 cm 2446008
11607
403
36000
Antique
2 db szecessziós, spiater falitányér, jelzetlen, kopott d:32cm 2412574
11608
403
55000
Antique
Osztrák art deco íróasztal készlet (8-10 részes), XX. sz. első fele. Fekete márvány, felületzáró festéssel, fém szerelékekkel, jó állapotban. 2485375
11609
403
30000
Antique
Antik erotikus intarzia puttókkal XIX.sz. Kissé hibás régi kerettel 19x26 cm 2369300
11610
403
36000
Antique
Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm 2453586
11611
403
Antique
Litkei József (1922-1988): Buda. Bőrkép, szövetre applikálva, hátoldalán Vizualart címkén feliratozott, fa keretben, 27,5×45,5 cm 2485381
11612
403
24000
Antique
Kandallóóra a tavasz allegóriával. XIX. sz. Bronz szobor. Márvány, javításra szoruló szerkezettel, kulccsal. 94 cm 2478421
11613
403
Antique
Házi oltár. XX. sz. Fa, festett, jó állapotban / Altar 60x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft