Órák Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2434086
11679
403
Watches
1 db retro mechanikus utazó óra (javításra szorul) és egy db quartz szerkezetű asztali óra. m: 5,5 cm és 3 cm 2486437
11680
403
Watches
Vegyes zsebóra tétel, 4 db, sérülésekkel 2484072
11681
403
Watches
Roamer arany(Au) 14K karóra, dátumkijelzővel, jelzett, gomb hiányzik, kopásnyomokkal, nem működik, d: 3,5 cm 2482996
11682
403
Watches
10 db zománc óra számlap d: 30 mm 2486433
11683
403
Watches
Poljot automata karóra, dátumkijelzővel, karcolásokkal, működik, d: 4,2 cm 2483046
11684
403
Watches
13 db modern óra számlap d: 30 mm 2486428
11685
403
Watches
Alltime automata dátumkijelzős karóra, működik, kopásnyomokkal, d:3,7 cm 2478610
11686
403
Watches
Vegyes óra tétel 4 db, többnyire quartz (Q&Q, Louis Jourdan, ADEC, Pobeda.) Nagy részben javításra szorul. Kopott, sérült. 2476016
11687
403
Watches
2 db retró karóra, Stempo márkájú, nincs kipróbálva. Kopott. 2478120
11688
403
Watches
Kronográfos kvarc karóra márka nélkül, újszerű állapotban, bőr szíjjal. d: 40 mm 2478081
11689
403
Watches
Ciro kézi felhúzós női karóra. jelzett, köves koronával, fém tokkal és szíjjal. Működő állapotban 24x19 mm 2480262
11690
403
Watches
Geneva női quartz nyakláncóra, nem jár, kis kopásnyomokkal, d: 2,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft