5 db Gránit porcelán kézzel festett tálka. Jelzett, kis kopásokkal d:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/5-db-Granit-porcelan-kezzel-festett-talka-Jelzett-kis-kopasokkal-d-13-cm~II2485618
2485618
11313
403
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 7,96 EUR , 8,57 USD
Leírás: 5 db Gránit porcelán kézzel festett tálka. Jelzett, kis kopásokkal d: 13 cm
: nagy_andras