2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Cseh Altwien bonbonniere, marticás porcelán, jelzett, kopott, sérült, restaurált. d:12cm, m:8cm Mitológiai jelenet: Aineiasz hajótörést szenvedett Karthágó partjainál, megismerkedett Dido királynővel, akivel szerelembe esett.