10445.
404. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.