10350.
404. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Faluvége (Erdély?), 1909. Olaj, karton, fa keretben, 30×45 cm