Megyeri József (?-): Tavasz. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Megyeri-Jozsef-Tavasz-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-Jelzett-Fa-keretben-26-5C39734-cm~II2495391
2495391
10196
404
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,43 EUR , 8,00 USD
Leírás: Megyeri József (?-): Tavasz. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett. Fa keretben, 26,5×34 cm
: pelikán_kristóf