Théodore Valerio (1819-1879): Heves megyei földműves népviselete, 1851-54 körül. Rézmetszet, hidegtű, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, kissé foltos, 29x18,5 cm
cca 1890 A Habsburg császári-királyi család Erzsébettel (Sisi), Ferenc Józseffel stb., kromolitográfia, papír, üvegezett fa keretben, 41x31 cm, lap alján egy későbbi, ismeretleneket ábrázoló fotóval
1848 Das Lied der Glocke - A harang dala. A műncheni Kunstverein tagjai számára készült nagyméretű acélmetszet. Szakadással 80x60 cm + hozzá egy nagy méretű festményreprodukció, szakadással 80x60 cm
cca 1850-1890: Madarak (strucc, gólya, sirály, hattyú stb.). Színes litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, lap közepe javított, 28,5x36,5 cm