3 800 Ft
cca 1805 Czetter Sámuel (1765-1829?) metszése, Stunder, Johann Jacob (1759-1811) festménye után: Semsey András (1754-1814), Ugocsa megye főispánja, 1802-től királyi személynök, 1807-ben Abaúj vármegye főispánjának portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 16,5×10 cm