cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): A megtalált szarvas. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 27x18 cm
Giovanni Antonio Boltraffio (1467-1516) festménye után, Carl Eduard Büchel (1835-1903) metszése: Mária gyermekével, 1874. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszetet alatt nyomtatva. Foltos. Nyomtatta Kaeser Bécsben. Eredetije az orsz. képtár tulajdona (Szépművészeti Múzeum). Üvegezett, dekoratív fa keretben, 27×20,5 cm
Lotz Károly (1833-1904) festménye után: Vénusz Ámorral (1910 körül). Fénynyomat, papír, kartonra kasírozva. Könyves Kálmán Műkiadó Rt., Bp., kiadása. Lap alja kissé sérült, lapon apró foltokkal. 52,5x25,5 cm
cca 1805 Czetter Sámuel (1765-1829?) metszése, Stunder, Johann Jacob (1759-1811) festménye után: Semsey András (1754-1814), Ugocsa megye főispánja, 1802-től királyi személynök, 1807-ben Abaúj vármegye főispánjának portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 16,5×10 cm
Lütgendorf-Leinburg, Ferdinand von (1785-1858): Rohontzy János (1775-1842), Veszprém vármegye országgyűlési követjének portréja, 1827 (Magyar Pantheon). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 15x10,5 cm
cca 1830 Franz Sales Lochbihler (1777-1854) festménye után metszette Ehrenreich Sándor Ádám (1784-1852): Révai Miklós (1750-1807) nyelvész, egyetemi tanár portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 16,5x11,5 cm