12956.
404. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Friedmann Endre (1934-2018): Huszti vár, vintage fotó, hátoldalon pecséttel jelezve, kissé kopott, foltos, felüelti törésnyommal, 9x11,5 cm