16570.
404. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya, 4+320 p. + XVI (Fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, a kötet elején sérült kötéssel, kissé dohos.