Harley-Davidson: Lore. Origins Through Panhead. 1903-1965. San Francisco, 1999.,Chronicle Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, fém plakettel az elülső borítón.
Paul Karlson: A gépmadár. Ford.: Rácz Elemér. Kir. M. Természettudományi Társulat Természettudományi Könyvkiadóvállalata CXI. (111) köt. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+1+392 p.+32 (fekete-fehér képtáblák 16 levélen) t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Jenny Raggett - William Bains: Mesterséges intelligencia A-Z. Kepes János fordítása. Bp, 1994, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.