Amerikai Egyesült Államok 1984. "II. János Pál látogatása" Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (17g/0.999/33mm) T:PP ujjlenyomatos
USA 1984. "Pope John Paul II Alberta Visit" Ag commemorative medallion in original case, with certificate (17g/0.999/33mm) C:PP fingerprints
Ausztria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF
Ausztria 1936. "250 éves a bécsi városi tűzoltóság" ezüstözött Br emlékplakett, peremén fémjellel. Szign.: Karl Perl (46x65mm) T:2 patina
Austria 1936. "250 Jahre Feuerwehr der Stadt Wien" silvered Br plaque, hallmark on the edge. Sign.: Karl Perl (46x65mm) C:XF patina
Belgium 1910. "Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus" Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. "Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress" Br commemorative medallion. "ERNEST BABELON DE L' INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET D'ART DE LA MED - BRUXELLES 1910". Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU
Bosznia-Hercegorvina 2000. "Jovan Ducic" jelzett, aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (15,62g/0.999/32mm) T:1- (PP)
Bosnia and Hercegovina 2000. "Jovan Ducic" hallmarked, gilt Ag commemorative medallion in original case (15,62g/0.999/32mm) C:AU (PP)
Brazília 1988. "A bauxit, tímföld és alumínium vizsgáló bizottság (ICSOBA) / Sao Paulo 1988" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2
Brasil 1988. "International Committee for the Study of Bauxit, Alumnia and Aluminium (ICSOBA) / Sao Paulo 1988" double Br commemorative medal (70mm) C:XF