Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2413284
11721
404
Antique
Alpakka pezsgősvödör. Sérült. m: 26 cm, d: 21 cm 2446269
11722
404
30000
Antique
Szecessziós réz kínáló tál. XX. sz. eleje. Poncolt, csiszolt d: 31 cm 2247884
11723
404
26000
Antique
1940 Standard favorit szuper 2033 rádió. Eredeti, fellelt, ki nem próbált állapotban. 50x30x26 cm 2283378
11724
404
Antique
Klasszicista asztali lámpa. Réz, csiszolt üveg. Állítható. Jó állapotban 33,5 cm 2432266
11725
404
30000
Antique
Berndorf gyertyatartó pár, ezüstözött alpakka, Ausztria 1920 körül, korának megfelelő állapotban: kisebb kopás horpadás. Jelezett: BMF (Berndorfer Metallwaarenfabrik) m: 29 cm 2194277
11726
404
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm 2404685
11727
404
Antique
Címeres tégla 1898. Heinrisch Drasche Wienerberger Ziegelfabrik und Baugesellschaft osztrák téglabélyeg 1870-1920. Kétfejű sassal sérült. 29x16 cm 2459121
11728
404
4800
Antique
Antik ón gyertyatartó pár, m: 15 cm 2387653
11729
404
24000
Antique
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa / banklámpa. Réz, üveg burával. Működő, jó állapotban. 40 cm 2496889
11730
404
Antique
Bronz asztali lámpa, öntött üveg burával. 43 cm 2494890
11731
404
Antique
Kapudísz. Oroszlán. Kaukázus. XX. sz. eleje. Fém. 24x18 cm 2494836
11732
404
Antique
2 db Aranyfácán párban. Bronz. XX. sz eleje 28x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft