XX: sz. eleje. Kínai, hímzett selyem falikép, kézzel festett, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500010/XX-sz-eleje-Kinai-himzett-selyem-falikep-kezzel-festett-jelzett-Chinese-embroidered-sil~II2488689
2488689
11692
404
15000
Antique
Leírás: XX: sz. eleje. Kínai, hímzett selyem falikép, kézzel festett, jelzett. / Chinese embroidered silk picture. Signed. 44x90 cm
: nagy_andras