Máté Sándor jelzéssel: Templomkert. Pasztell, papír. 17x23cm, üvegezet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Mate-Sandor-jelzessel-Templomkert-Pasztell-papir-17x23cm-uvegezett-serult-fa-keretben~II2500633
2500633
10589
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Máté Sándor jelzéssel: Templomkert. Pasztell, papír. 17x23cm, üvegezett sérült fa keretben.
: pelikán_kristóf