Pfitzner '94 jelzéssel: Balatoni látkép a Tihanyi apátsággal. Olaj, fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Pfitzner-94-jelzessel-Balatoni-latkep-a-Tihanyi-apatsaggal-Olaj-farost-apro-feluleti-se~II2503990
2503990
10553
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Pfitzner '94 jelzéssel: Balatoni látkép a Tihanyi apátsággal. Olaj, farost, apró felületi sérülésekkel, 18x13 cm
: nagy_andras