cca 1860-1870 Ludányi és csomai Bay Bertalan (1829-1893) Bereg megyei... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~21/cca-1860-1870-Ludanyi-es-csomai-Bay-Bertalan-1829-1893-Bereg-megyei-szolgabiro-48-as-fohadna~II2498516
2498516
12811
405
22000
Photo
Leírás: cca 1860-1870 Ludányi és csomai Bay Bertalan (1829-1893) Bereg megyei szolgabíró, 48-as főhadnagy, sérült kromotípia üvegezett keretben, 21×15,5 cm
: nagy_andras