Arany László összes művei I-V. kötet. Bp., 1900-1901. Kiadói félvászon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000019/Arany-Laszlo-osszes-muvei-I-V-kotet-Bp-1900-1901-Kiadoi-felvaszon-kotes-5-fenynyoma~II2501735
2501735
17641
405
Leírás: Arany László összes művei I-V. kötet. Bp., 1900-1901. Kiadói félvászon kötés, 5 fénynyomatú képtáblával, kissé kopottas állapotban.
: nagy_andras