Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 299

Georg Himmelheber: Biedermeier bútorok. Ford.: Kertész Judit. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
16660.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Árpád-kori templomok és kolostorok Veszprém megyében. Churches and Monasteries of Árpád Era in Veszprém County. Szerk.: Erdész Károly. Veszprém, 2004., Objektív Fotóklub. Nagyon gazdag nagyrészt színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16661.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Rockenbauer Zoltán: Apacs művészet. Adyzmus a festészetben és a kubista Bartók (1900-1919.) Bp., 2014., Noran Libro. Kiadói papírkötés.
16662.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zoellner, Tom: Szívtelen kő. Utazás a gyémántok világában. 2006, HVG könyvek. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16663.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Magyar pásztorfaragások + A magyar nép bútorai. Bp., 1972. Corvina. Kiadói kartonálásban
16664.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szecesszió 1900. Kiállítás az Iparművészeti Múzeum gyűjteményéből. Képkötet. Bp., 1996. Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
16665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Festmény aukciós index 1957-1977. Összeáll.: Bráver Anna. Bp., 2000,BÁV. Kiadói kartonált papírkötés, két lapon kis gyűrődéssel.
16666.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, kissé foltos lapokkal, kissé dohos.
16667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2002 Boczkó-Bunke Zsuzsa dedikált kiállítási katalógus a Vizivárosi galériában megrendezett kiállításról, hozzá kézzel írt levele
16668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Erdély Miklós: Művészeti írások (Válogatott művészetelméleti tanulmányok I.). Szerk.: Peternák Miklós. Bp., 1991, Képzőművészeti Kiadó, 222+2 p. Fekete-fehér reprodukciókkal, többek közt Erdély Miklós, Kondor Béla, Jovánovics György, Bálint Endre műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16669.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16670.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Friedrich Lippmann: Der Kupferstich. Berlin, 1919., Georg Reimer, 6+253 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
16671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft