16721.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
Gruber, Arthur: Das Federzeichen. Eine leichtfassliche Anleitung für Anfänger und Dilettanten. Ravensburg, é.n. (cca 1900-1910), Verlag von Otto Maier, 1 t. + 126+10 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.