Lehel, Franz [Lehel Ferenc]: Fortschreitende Entwicklung. Versuch einer reinen Kunstmorphologie. München, 1929, Delphin-Verlag. 158+XLVIII p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
1926 Théátre National de l'Opera-Comique Saison 1926-1927. Lakmé l'invitation a la valse. Paris, 1926, Willy Fischer. Franica nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Egykorú színházjeggyel.
A magyar műemlékvédelem korszakai. Tanulmányok. Szerk.: Bardoly István, Haris Andrea. Művészettörténet - műemlékvédelem IX. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal, 276 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb gyűrődésekkel.