16575.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
700 Ft
1,81 EUR, 2,00 USD
Fábián Gyula: Különös háború. Fábiánné Biczó Ilona rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp., én., Magyar Könyvbarátok,(Kir. M: Egyetemi-ny.), 212 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás jegyzetekkel a szennylapokon, névbélyegzővel.