15105.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Trianon előtti és Csonka-Magyarország térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban, összeségében jó állapotban.