15047.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1927.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 250+1 p.+ XVI (fekete-fehér képtáblák) t. +3 (2 kihajtható, 1 nagyméretű térkép melléklet: A Tűzföld térképe, a hajtás mentén szakadással, 37x57 cm) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.