15028.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel.