15102.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Ligeti Lajos: Az ismeretlen Belső-Ázsia. Bp., 1940, Athenaeum, 359+1 p. + 8 (fekete-fehér fotók) t. Oldalszámozáson belül egy egészoldalas térképpel. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.