Verő László (1872-1915): Pipázó juhász. Patinázott gipsz, kopott. m: 5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~9/Vero-Laszlo-1872-1915-Pipazo-juhasz-Patinazott-gipsz-kopott-m-52cm-Nagyon-ritka-gyuj~II2503062
2503062
11537
405
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Verő László (1872-1915): Pipázó juhász. Patinázott gipsz, kopott. m: 52cm (Nagyon ritka gyűjtői darab)
: pelikán_kristóf