Körmöczbányai fajansz dísz tányér virág dekorral, Jelzett. Kopott, máz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~5/Kormoczbanyai-fajansz-disz-tanyer-virag-dekorral--Jelzett-Kopott-mazrepedt-d17-5-cm~II2501940
2501940
11055
405
7500
Art-ceramics
Leírás: Körmöczbányai fajansz dísz tányér virág dekorral, Jelzett. Kopott, mázrepedt. d:17,5 cm
: karap_norbert