Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszáb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Schutz-Cilli-talpas-tortatal-Kezzel-festett-fajansz-Jelzett-masszaba-nyomott-Schutz-Cilli-C3~II2476057
2476057
11300
405
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 31,83 EUR , 34,29 USD
Leírás: Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszába nyomott: Schütz Cilli és máz feletti arannyal: Sopron 1893. Csorbák, repedéssel, karcolások. m: 12cm, d: 30cm
: karap_norbert